Hokery kuchenne vintage

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Sort by:

Urządzasz kuchnie w stylu retro lub vintage? Poszukujesz hokerów kuchennych w takim właśnie stylu. Świetnym wyborem będą hokery kuchenne vintage lub inaczej hokery retro, które idealnie odnajdą się w takim wnętrzu.

Czym charakteryzują się hokery vintage? Przede wszystkim hokery kuchenne w stylu retro to ponadczasowy design siedziska, które bardzo często wykonane jest ze skóry lub ekoskóry w klasycznym brązowym kolorze. Oczywiście nie braknie również pewnego unowocześnienia siedziska poprzez dodanie welurowego obicia, które nadaję nieco nowszego wyglądu, ale i tak świetnie prezentuje się w stylu vintage.

Hokery kuchenne vintage to również wykorzystania klasycznej podstawy najczęściej osadzonej na czterech drewnianych wysokich nóżkach w naturalnym kolorze drewna lub pomalowanym na kolor czarny. Większość hokerów retro nie posiada możliwości regulowania wysokości, ani również obracania siedziska. Mimo wszystko zdarzają się nieco bardziej odświeżone wersje hokerów vintage, które takie funkcje posiadają i dodatkowo są osadzone na jednej solidnej metalowej podstawie.

Wspólną cechą retro hokerów w ofercie Meblebook jest fakt posiadania wszystkich hokerów z wygodnym oparciem co zdecydowanie podnosi komfort użytkownika takiego wysokiego krzesła w swojej kuchni lub salonie.