Hokery kuchenne z oparciem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Sort by:

Hokery kuchenne z oparciem to bardzo funkcjonalny mebel w naszej kuchni idealnie sprawdzający się podczas długich towarzyskich rozmów z naszymi najbliższymi oraz piciu porannej kawy. Bez względu na to czy planujemy krótkie, czy długie posiedzenia w naszej kuchni, hokery z oparciem będą świetnym wyborem — szczególnie jeżeli dodatkowo będą wyposażone w regulacje wysokości i możliwość obracania siedziska.

Duży wybór hokerów kuchennych z oparciem sprawia, że każda osoba będzie mogła dobrać odpowiedni dla siebie hoker. W ofercie Meblebook możesz znaleźć hokery z oparciem w stylu skandynawskim, nowoczesnych lub vintage. Dodatkowo mamy duży wybór podstawy, a dokładnie ujmując materiału, z jakiego została wykonana. Najczęstszym wyborem jest pojedyncza metalowa noga lub cztery wysokie drewniane nóżki z welurowym siedziskiem.

Hokery z oparciem możemy również wybierać pod względem koloru najbardziej nam odpowiadającego. Najczęstszym wyborem cieszą się hokery czarne oraz biała. Nie zabraknie jednak w naszej ofercie hokerów w innych kolorach jak np. czerwony, szary lub niebieski.

Decydując się na hoker z oparciem do kuchni możemy, dzięki temu całkowicie zastąpić standardowe krzesła lub mało wygodne taborety. Hoker kuchenny z oparciem to bardzo wygodny rodzaj meble, który zdecydowanie odciąży nasze plecy i pozwoli nam się zrelaksować przy kuchennym blacie.