Szafy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Sort by:

Szafy na ubrania do sypialni

Szafa do sypialni to bardzo ważny punkt wyposażenia pokoju. Odpowiada za przechowywanie i porządkowanie ubrań, ale też i butów, dodatków oraz innych przedmiotów. W małych mieszkaniach, kawalerkach i parterowych domach staje się alternatywą dla całej garderoby. Szafa nie musi być przy tym zwyczajna. Oto kilka jej różnych odmian, które tylko udowadniają, jak wspaniały jest to mebel.

Wciąż na topie są szafy przesuwne. Wyróżnia je specjalistyczny system drzwi, które otwiera się poprzez ich przesuwanie. Idealna opcja dla małych sypialni. Praktyczne rozwiązanie dla kawalerek i ciasnych mieszkań. Szafy przesuwne mimo swojego niepozornego wyglądu potrafią zaoferować użytkownikom sporą ilość miejsca przeznaczonego do przechowywania rzeczy. Przeważnie mają nawet oddzielną strefę wydzieloną na wieszaki. Na pewno spodoba się ona miłośnikom odzieży wierzchniej, którzy uwielbiają kupować płaszcze, kurtki i futerka.

Jeszcze bardziej praktyczne okażą się przesuwne szafy do sypialni wyposażone w dodatkowe lustra. Są i elementem funkcjonalnym, i elementem dekoracyjnym. Lustra montuje się w nich w różnych miejscach i na różnych wysokościach. Niezależnie jednak od ich lokalizacji zawsze stają się one niezwykłą i efektowną ozdobą. Szafy przesuwne z lustrem to marzenie wielu kobiet. Dzięki nim można przymierzać ubrania i kreować różne stylizacje, od razu sprawdzając, jak prezentują się one na ciele.

Fajną opcją dla małego pokoju będzie też narożna szafa do sypialni. Wypełni ona bowiem to miejsce, które na ogół pozostaje puste. Pomoże wykorzystać narożnik pomieszczenia i tym samym zaoferuje domownikom więcej przestrzeni. Szafy narożne najlepiej wykonywać na zamówienie. W teorii można też zdecydować się na coś gotowego, ale istnieje ryzyko, że wymiary “gotowca” nie zgrają się z wymiarami pomieszczenia.