Toaletki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Sort by:

Toaletki kosmetyczne do sypialni

Wykonywanie makijażu przy toaletce to przyjemność. Nie każda kobieta ma ten mebel w domu. Czasami nie ma miejsca, a innym razem potrzeby. Ten ładny mebel jest ozdobą mieszkania, nie zajmuje przestrzeni, a zyskać można swoje miejsce do malowania się na co dzień. Przeczytaj o zaletach toaletek kosmetycznych.

 

Toaletka z lustrem czy bez?

Sprzedawane są gotowe toaletki z lustrem i to jest duże ułatwienie. Nie trzeba się martwić, gdzie go powiesić. W przypadku toaletki bez lustra trzeba zamontować go na ścianie i mebel musi tam stać. Wersje z lustrem można dowolnie przestawiać, a może ono być okrągłe, kwadratowe, ozdobione.

 

Toaletka z taboretem

W zestawie, ponieważ będzie on dopasowany do konkretnego mebla. Inaczej trzeba będzie kupić taboret do toaletki w odpowiednim rozmiarze. Dlatego lepszy jest zestaw kupiony w jednym sklepie.

 

Toaletka – co przechowywać?

Mebel ma szuflady, których jest mniej lub więcej. Leżeć tam mogą ładnie uporządkowane kosmetyki do makijażu codziennego i nie tylko. Oprócz tego liczne akcesoria. Między innymi pędzle do makijażu różnej wielkości dostosowane do podkładu, cieni, pudru i innych. Schować można także akcesoria do włosów potrzebne do ich codziennego czesania. Grzebienie, szczotki, gumki kabelki i inne ozdoby do włosów używane przez kobiety w różnym wieku. Zmieści się także biżuteria będąca dodatkiem do makijażu.

 

Gdzie postawić toaletkę?

Wiele kobiet nie ma ten mebel przestrzeni. Nie zajmują wiele miejsca, a wymiary toaletek pozwalają na postawienie jej w sypialni, garderobie lub salonie. To ozdobny mebel i toaletka będzie się ładnie prezentować. Wygodnie zrobisz makijaż rano, a wieczorem przygotujesz do snu. Rozczeszesz włosy, nałożysz krem na twarz, szyję, dekolt. Mebel ten może stać obok komody lub czegoś z blatem. Będzie jego przedłużeniem.

 

Toaletka – dlaczego warto mieć?

Ułatwi malowanie się i nie będziesz robić tego w łazience. Tam nie ma dobrego światła do tej czynności.

Jak widać, mebel ten ma wiele zalet. Zmieści się nawet w mniejszych mieszkaniach.