Reklama

Reklama

Wykorzystaj zasieg naszego serwisu do reklamowania swoich produktów i usług!

Wykorzystaj zasięg Meblebook.pl l i docieraj ze swoją reklamą do potencjalnych klientów, poszukujących produktów i usług z branży meblarskiej oraz wystroju wnętrz. Szeroki wachlarz usług pozwala dobrać rozwiązania szyte na miarę. Oprócz klasycznych usług wykorzystujemy także rosnący potencjał social mediów, content marketingu oraz płatnych kampanii.

 

ANGAŻUJ UŻYTKOWNIKA
Przykuj uwagę potencjalnych klientów poprzez dopasowanie treści reklamowej do kategorii produktowej, konkursy i akcje rabatowe. Znamy swoich użytkowników i pomożemy w doborze odpowiedniego call to action.

 

BĄDŹ TAM, GDZIE TWOI KLIENCI
Idziemy z duchem czasu. Stawiamy na social media, treści na blogu, e-mail marketing. Używamy hashtagów, boostujemy posty, stosujemy product placement – wszystko w celu zwiększenia Twojej konwersji.

 

SZUKAJ TREŚCI WYSOKIEJ JAKOŚCI
Dostarczamy unikatowe i ciekawe treści redakcyjne, publikując je w sposób przejrzysty, z wysokiej jakości zdjęciami. Obecność w dobrej klasy otoczeniu kontentowym sprzyja budowaniu zaufania i pozytywnych skojarzeń z marką.

 

POSTAW NA SYNERGIĘ
Multikanałowość w dotarciu z przekazem marketingowym zawsze daje lepsze efekty niż eksploatowanie tylko jednego z nich. Połącz klasyczne bannery, postem na Facebooku, zdjęciem na Instagramie czy mailingiem i ciesz się gwarancją dotarcia do potencjalnych klientów w ich ulubionych kanałach przekazu.

 

Masz pytania? Chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje? Napisz do nas! info@meblebook.pl