Hokery kuchenne obrotowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Sort by:

Hokery kuchenne obrotowe to jedne z najbardziej popularnych rodzajów hokerów wybierany przez klientów, którzy urządzają swoje kuchnie i potrzebują funkcjonalnych krzeseł do swojego blatu. Obrotowe hokery to krzesło z możliwością obracania siedziska na podstawie, dzięki czemu korzystanie z takiego hokera jest bardzo wygodne i komfortowe. W ofercie Meblebook mam duży wybór hokerów obrotowych dzięki czemu każda osoba, która planuje wykorzystać w swoim wnętrzu ten rodzaj meble będzie mogła odnaleźć idealny hoker dla siebie.

Zazwyczaj hokery obrotowe do kuchni są wykonane na pojedynczej podstawie, najczęściej z metalu i dodatkowo niektóre z nich są wyposażone w możliwość regulowania wysokości siedziska — co znacznie poprawia użyteczność i możliwość dostosowania odpowiedniego poziomu hokera do wysokości blatu. Prócz możliwości regulowania wysokości hokera kuchennego możemy również wybrać hokery z oparciem, co pozwoli nam nieco odciążyć plecy przy towarzyskich rozmowach i piciu pysznej kawy w naszej kuchni.

W ofercie Meblebook znajdziesz również hokery obrotowe osadzone na czterech wysokich nóżkach, które świetnie sprawdzą się w klasycznym wystroju kuchni.

Oferta hokerów kuchennych obrotowych daje nam możliwość wyboru różnego rodzaju materiałów, z jakich ma być wykonane nasze siedzisko od drewnianych, plastikowych po tapicerowanych skórą lub welurem. Dzięki temu możemy znaleźć wygodny i świetnie wyglądający hoker obrotowy do naszej kuchni.