Fotele i pufy

Wyświetlanie 1–32 z 230 wyników

Sort by:

Fotel uszak, fotel do salonu

Jak wspaniale jest móc zrelaksować się po ciężkim dniu! Jednak żeby odpoczynek był udany, najlepiej jest mieć w domu wygodne meble. Może to być rozkładana kanapa albo pufa, jednak są tacy, którzy wolą zupełnie inne rozwiązania.

Trzeba przyznać, że takie osoby znają się na rzeczy! Mając w domu fotel uszak, można oddać się błogiemu relaksowi, trzymając w ręku ulubioną książkę czy gazetę. Ten mebel jest nie tylko wygodny dzięki miękkiemu siedzisku oraz podłokietnikom, ale także świetnie się prezentuje. Bez względu na to, w jakim stylu ma się urządzone mieszkanie, jest to ten rodzaj mebla, który pasuje do każdego wnętrza. Wystarczy, że obok postawi się mały stolik i będzie można siedząc, napić się ulubionej kawy czy herbaty. To brzmi jak marzenie! Nie bez powodu jest to hit ostatnich miesięcy. Wielu klientów widząc taki mebel, nie może się powstrzymać i kupuje go niemalże od ręki! Mało kto żałuje takiego zakupu, dlatego nie ma co zwlekać z podjęciem decyzji o jego nabyciu! Jest wart swojej ceny.

 

Pufy do siedzenia

Pufa nie zajmuje wiele miejsca. Nie ma co jej pod tym względem porównywać do większości mebli. Poza tym można ją potraktować jako mobilny element wyposażenia. Kiedy coś jest tak lekkie i niewielkie, jak pufy, to może być przenoszone z miejsca na miejsce. Z łatwością można je przenieść tam, gdzie są potrzebne.

 

Wygodny mebel do siedzenia

Pufy przydadzą się często i w różnych pomieszczeniach, bo w różny sposób można je wykorzystywać. Przede wszystkim pufa z pojemnikiem czy bez niego to wygodne siedzisko. Jeśli brakuje miejsc do siedzenia, wystarczy dostawić pufę. Równie wygodne są niższe i wyższe. Wysokie pufy mogą się znaleźć przy ławie. Niskie to świetny wybór, by wypoczywać, rozmawiając czy czytając.

 

Do czego jeszcze służą pufy

Wyższa pufa to doskonały podnóżek. Kiedy siedzi się w fotelu, można podłożyć ją pod nogi. Będzie jeszcze bardziej wygodnie. Jeśli jest to pufa z pojemnikiem, to zyskuje się dodatkowe miejsce do trzymania czegoś. Gdzie potrzebny jest taki mebel, tam można ją przenieść. Nie zajmuje wiele miejsca, a zawsze coś się do niej zmieści. Wszystkie pufy, małe i duże, z pojemnikiem i bez, mogą służyć jako dodatkowe stoliki. Trzeba tylko położyć na nie tackę, bo potrzebny jest sztywny i twardy blat.
Pufy mogą służyć na różne sposoby. Warto więc mieć ich kilka. Miejsce na tych kilka puf z reguły się znajdzie. To mebel niewielki, a bardzo przydatny i atrakcyjny.

 

Pufy — wielofunkcyjny mebel do salonu

Nowoczesne pufy nadają się do wszystkich wnętrz. Zarówno tych urządzonych w stylu skandynawskim, jak i tradycyjnym. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca dla często odwiedzających Cię gości, pufa to doskonały wybór. Pufy to doskonałe meble, które pasują nie tylko do różnego typu zestawów wypoczynkowych, ale mogą się sprawdzić też jako pojedyncze meble.

Pufy wielofunkcyjne są bardzo uniwersalne. Podczas wspólnych posiedzeń przed telewizorem goście niemieszczący się na kanapie mogą spokojnie na nich odpocząć.

W jaki jeszcze sposób możemy wykorzystać pufę? Przede wszystkim jako podnóżek, dzięki czemu Twoje nogi odpoczną po ciężkim dniu pracy.
Czasami możesz użyć pufy jako dodatkowego stolika. Książka, gazeta, okulary, ciastka i przekąski i inne bez problemu możesz położyć na sofie i mieć je w zasięgu ręki.

Niektóre designerskie modele puf składają się także z niewielkiej szuflady, dzięki temu pufa staje się doskonałym miejscem do przechowywania drobiazgów, które będą blisko Ciebie, a jednocześnie będą niewidoczne.