Hokery kuchenne regulowane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Sort by:

Hokery regulowane to od lat bardzo chętnie wybierany rodzaj hokerów kuchennych, dzięki którym dostosujesz odpowiednią wysokość siedziska do wysokości blatu. Hoker kuchenny z funkcją regulowania wysokości daje możliwość swobodnego dostosowania wysokości dla każdej osoby bezwzględu na to czy jest to osoba wysoka czy niska. Hoker regulowany pomoże czuć się komfortowo podczas towarzyskiej rozmowy lub picia kawy w gronie najbliższych znajomych lub rodziny.

W ofercie hokerów regulowanych możemy wybierać spośród wielu różnych designów, kolorów, materiałów z których zostały wykonane hokery oraz również dobrać odpowiedni rodzaj podstawy lub dodatkowych funkcji jak np. hokery obrotowe lub hokery z oparciem. To wszystko sprawia, że każda osoba znajdzie idealny hoker kuchenny regulowany dla siebie.

Zazwyczaj regulowane hokery kuchenne występują wraz z dodatkową funkcją obracania, dzięki czemu możemy dostosować nasze siedzisko do blatu nie tylko pod względem wysokości, ale również kąta, pod jakim ma być ustawiony hoker. Dużym zainteresowaniem cieszą się również hokery regulowane z oparciem, co znacząco poprawia komfort użytkowania takiego rodzaju wysokiego krzesła w naszej kuchni.

Regulowane hokery kuchenne to świetny wybór dla każdego, kto ceni sobie oprócz świetnego wyglądu również aspekt funkcjonalny — a wybierając hokery z możliwością regulowania wysokości, obracania siedziska i wyposażone w wygodne oparcie – nie możemy być zawiedzeni.